Lakiery Hybrydowe Hurtownia – Cosmetics Zone
Lakiery Hybrydowe Hurtownia – Cosmetics Zone

O Nas

Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy nasze doświadczenie, co zaowocowało uruchomieniem profesjonalnej sprzedaży internetowej w 2006 roku. Jesteśmy dumni z oferty, którą prezentujemy Państwu – Bezpieczne Lakiery Hybrydowe z Formułą 3Free stanowią nasz główny produkt.

Nasze lakiery są wolne od trzech najbardziej uczulających składników: formaldehydu, toluenu i DBP. Dbamy o zapewnienie produktów, które nie tylko są godne polecenia, ale także spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Oprócz lakiery hybrydowe, nasza oferta obejmuje szeroki asortyment niezbędnych produktów do manicure i pielęgnacji paznokci. Nasza działalność rozwija się dynamicznie, zdobywając coraz większy udział na rynku kosmetyków do stylizacji paznokci. To efekt naszej nieustannej troski o najwyższą jakość, co sprawia, że naszymi klientkami są zarówno profesjonalne kosmetyczki, jak i kobiety, które cenią sobie wyjątkowy manicure we własnym domu.

Oferujemy także atrakcyjną współpracę hurtową oraz jesteśmy otwarci na partnerstwo z dystrybutorami. Gotowi jesteśmy dostarczyć nasze produkty najwyższej jakości szerokiemu gronu klientów, spełniając różnorodne potrzeby rynkowe.